Budai II László stadion, 200 néző. Vezeti: Szilasi Szabolcs (Lémon Oszkár, Aradi József)

REAC: Somogyi – Dinka, Sallai, Cseri, Kapcsos, Pölöskei, Torma, Nyerges, Dancs, Jeremiás, Kovács Z.

Cegléd: Rézsó – Tóth M., Villányi, Bencze, Tóth A.,  Fekete, Kenderes, Nagy A., Selei, Lendvai, Kovács I.

REAC - CVSE 2-2

93. perc: Vége a mérkőzésnek.  A REAC az első félidőben eldönthette volna a 3 pont sorsát, a szünet után azonban a vendégek lelkesedése 1 pontot ért.

Kép90. perc: Pontot mentett a REAC! Sallai ívelt a Cegléd 16-osára, Pölöskei, védője mellett mellell átvette a labdát és 12 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot, 2-2.

Kép89. perc: Rézsó kapott sárga lapot időhúzásért.

77. perc: Szili baloldali szabadrúgását fogta Rézsó.

Kép 72. perc:  Újra vezet a Cegléd!! Egy kontratámadás végén az alapvonalról visszagurított labdát Tóth Axel 16 méterről ballal a bal alsó sarokba lőtte, 1-2.

66. perc: Pölöskei ziccert hibázott, estében gyengén Rézsóhoz gurított.

Kép56. perc: Egyenlített a REAC! A vendégek 16-osán belül szabálytalankodtak Nyergessel szemben, közben egy ceglédi védő kezére is pattant a labda. A játékvezető határozottan mutatott a büntetőpontra. A 11-est Nyerges magabiztosan lőtte a bal alsó sarokba, 1-1.

Kép52. perc: Tóth M. kapott sárgát Pölöskei felrúgásáért.

51. perc: ceglédi kontra végén Selei lövését védte bravúrral Somogyi.

Kép 49. perc: Vezet a Cegléd! Dinka és Selei csapott össze a hazai 16-oson belül, mindketten a földre estek, a játékvezető, némi meglepetésre 11-est ítélt. A büntetőt Selei magabiztosan lőtte a balra vetődő Somogyi mellett a jobb sarokba, 0-1.

48. perc: Csendesen kezdtek a  csapatok, a félidő első percei eseménytelenül teltek.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

Vége az első félidőnek, hatalmas hazai fölény jellemezte az első 45 percet. A vendégek kapusa, Rézsó kitűnően védett, elmondható, hogy neki kösöznhető, hogy eddig nem került hátrányba a Cegléd.

45. perc: Dancs szöglete után ide-oda pattogott a labda a ceglédi 16-oson belül, végül Kapcsos 8 méterről a léc fölé lőtt.

43. perc: AZ első ceglédi kapura lövés. Bencze 20 méteres próbálkozását fogta biztosan Somogyi.

Kép 39. perc: Pölöskei kapott sárga lapot reklamálásért.

36. perc: Kapcsos-Jeremiás akció futott a jobb oldalon, aminek végén utóbbi 12 méterről lőtt, Rézsó hihetetlen bravúrral tolta ki a labdát a léc alól.

34. perc: Az első eglédi lehetőség. Somogyi felszabadító rúgása után a labda a vnedégek csatáráról, Kovács Istvánról pattant az alapvonalon túlra.

33. perc: Továbbra is óriási hazai mezőnyfölény jellemzi a találkozót, de veszélyes kapuralövés – Nyerges egyetlen kísérletét kivéve – még nem volt.

30. perc: Először kellett kézzel a labdához érnie Somogyinak, a hazai kapusnak, aki Tóth Axel előreívelését ölelte magához.

22. perc: Ismét Rézsó. Sallai baloldali beadását húzta le a vendégek kapusa.

19. perc: Dancs beadását Nyerges 9 méterről, félfordulattal lőtte kapura, Rézsó vetődve védett.

15. perc: Nyerges baloldali beadása után Torma 10 méterről lőtt a kapu fölé.

A 11. percben járunk továbbra is enyhe REAC-fölény jellemzi a mérkőzést.

9. perc: Egy percen belül két szögletet is rúghattak a hazaiak, eredménytelenül.

5. perc: Az első öt perc a hazaiak enyhe mezőnyfölényével telt, különösebb eredmény nélkül. A “legveszélyesebb” egy Dinka beadás volt, amit magabizotsan húzott le Rézsó.

1. perc: A REAC kezdte a mérkőzést.