Cikkek

Ma Magyar Kupa-sorsolás

2010.07.15

Kép  Kép

A 2010-2011. évi Magyar Kupa-kiírás első fordulójának nyilvános sorsolását július 15-én, csütörtökön, 11 órakor tartják a Magyar Labdarúgó Szövetség Kánai úti székházában.

Teljes bejegyzés | Menüpont: Főoldal | Hozzászólások: 0

A Ceglédi VSE marad az NB II-ben

2010.07.15

Kép Kép Döntött az MLSZ elnöksége, melynek értelmében a Restart-Ceglédi VSE maradhat az NB II-ben, mivel a korábban lejátszott osztályozó mérkőzést komolyan vette és hivatalosnak tekintette a szövetség. Szerkesztőségünk megkérdezte az érintett csapat vezetőedzőjét, Simon Antalt, illetve a szövetség véleményét és az ügyben érintett Maglódi TC vezetőit is megkérdeztük.

Restart-Ceglédi VSE - Vác 3-4(0-1)

2010.06.13

Kép  Jövőre a CVSE focicsapat az NB3 osztályban indul.

Hétvégi eredmények(84)

2010.06.06

Kép  Hírek eredmények, érdekességek a Ceglédi Panoráma újságból!

Teljes bejegyzés | Menüpont: Főoldal | Hozzászólások: 3

Még van esély!

2010.06.06

Kép  Kép Nagy lehetőségre tett szert a Restart Ceglédi VSE NB II-es futballcsapat amikor is legyőzte az MTK II. csapatát.

Edzõ váltás a záró forduló után

2010.06.06

Kép Kép A Pest megyei nõi kézilabda bajnokság zárófordulójában a Ceglédi Kék Cápák Balassagyarmaton léptek pályára, mely egyben a lemondott Cápa edzõ László Brigitta búcsú mérkõzése is volt. Felemásra sikerült a búcsú, az ifik nyertek, de a felnõtt mérkõzést elvesztették a ceglédi lányok.

Ceglédi VSE – Szolnoki MFC 0-2

2010.05.30

Kép  Kép Szolnok - Cegléd NB II-es bajnoki mérkőzésről a Keleti Csoport 28. fordulójából. A Szolnok a bajnoki címért küzd, a Cegléd a kiesés ellen.

Kettõs gyõzelem és ifi bronzérem Sülysápról

2010.05.23

Kép Kép A Pest megyei nõi kézilabda bajnokság 25. fordulójában a Ceglédi Kék Cápák Sülysápon szabadban léptek pályára. Az ifjúsági mérkõzésnek nagy tétje volt, mert a gyõztes kapta az idei bronz érmet. A Cápák mindkét korosztályban nyertek.

Vereség az utolsó bajnokin!

2010.05.23

Kép Kép A bajnoki címért küzdő hazaiak az első féluidőben megszerzett ötgólos előnyüket a mérkőzés végéig tartani tudták.

Hajdúböszörményi TE – Ceglédi VSE 2–0 (1–0)

2010.05.23

KépKépSzombaton Hajdúböszörményben lépett pályára a  Restart CVSE az NB II. Keleti csoprt 27. fordulójában. A mérkőzésen az 1. félidő után 1-0 majd a végeredmény 2-0 lett.